Меню сайту

Ганна Матвєєва

ДИРЕКТОР МСШ "Академія дитячої творчості"

Матвєєва Ганна Дмитрівна працює в системі освіти 33 роки. Шлях до посади директора школи починала з посади вчителя обслуговуючої праці, пізніше – російської мови та літератури, хоча завжди мріяла про суттєво нову школу – школу творчого, інтелектуального та духовного розвитку. Народження незалежної України, реформування та модернізація системи освіти надали можливість творчого розвитку освітянської думки. Спочатку з’явилася ідея створення на базі СШ № 31 експериментального майданчика за темою «Етнопедагогіка та відродження народних промислів України у виховній системі школи», де Ганна Дмитрівна була призначена заступником директора з експериментальної роботи. Підсумком творчого пошуку було народження нового навчального закладу в м. Миколаєві СШ № 58 художнього профілю, директором якої вона і стала. Ганна Дмитрівна є автором створення школи, яка спрямовує свою діяльність на розвиток творчої особистості учня, розвиток творчого потенціалу, закладеного в дитині природою. У своїй роботі проявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчого підходу. Провідна риса педагогічної діяльності Ганни Дмитрівни – віра в кожну дитину. Вона вміє передати віру в свої сили вихованцям, знає здібності, нахили, вади кожного, розвиває природний потяг до знань. Головним у своїй роботі вважає-сформувати в учня позитивне ставлення до навчання, любов до школи. Виявляє високий рівень професіоналізму, творчого підходу до вирішення складних організаційних, педагогічних і психологічних питань навчально-виховного процесу в школі. Досконало володіє ефективними формами творчої діяльності учнівського та педагогічного колективів, що забезпечує високу результативність, якість роботи закладу.

  Очолює роботу у Міжнародній програмі з освіти, завдяки якій діти мають змогу подорожувати до таких країн як : Росія, Німеччина, Польща, Молдова.

  Десять років очолює обласну організацію Всеукраїнського об’єднання «Дія». Плідна праця керівника навчального закладу відзначена Почесним знаком проекту «Ярославна» (Золота брошка) -1999р., дипломом Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», медаллю «Незалежність України» №174 від 8 жовтня 2003р., у 2003 році стала «Городянином року» в номінації «Середня школа». У 2007 році - переможець конкурсу «100 кращих керівників шкіл України». Указом Президента України від 1 жовтня 2008 року № 879 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України». У червні 2009 року авторська школа Ганни Матвєєвої «Академія дитячої творчості» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України нагороджена дипломом «Флагмани освіти і науки України». 19 серпня 2009 року нагороджена почесним знаком « Лідер освіти», Ганна Дмитрівна є автором і організатором Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Золотий лелека".

  Матвєєва Г.Д. бере активну участь у громадському і культурному житті міста. Вона - людина високого інтелекту з багатим досвідом, дотримується високої культури спілкування. ЇЇ природний розум, висока працездатність, принциповість, чесність, доброзичливість здобули незаперечний авторитет та повагу не тільки серед колег, але й громадськості міста.

 

Тетяна Майборода

заступник директора з навчально-виховної роботи МСШ "Академія дитячої творчості"

Майборода Тетяна Олександрівна - вчитель інформатики, астрономії. Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України. Педагогічний стаж - 21 рік, стаж адміністративної роботи - 10 років.

Нагороджена грамотами:

- Міського управління освіти;

- Управління освіти і науки Миколаївської облдержаміністрації;

- Міністерства освіти і науки України.

 

 

Світлана Вербицька

заступник директора з навчально-виховної роботи (відділення сценічних мистецтв) МСШ "Академія дитячої творчості"

Вербицька Світлана Миколаївна - вчитель початкових класів. Вчитель вищої категорії, вчитель-методист.
Педагогічний стаж – 23 р.
Стаж керівної роботи – 4 р.
Нагороджена грамотами:
- Міського управління освіти;
- Управління освіти і науки Миколаївської облдержаміністрації;
- Лауреат конкурсу «Нове ім’я і Учитель року - 2000».

 

 

Наталія Литвиненко

заступник директора з навчально-виховної роботи (відділення декоративно-прикладного мистецтва) МСШ "Академія дитячої творчості"

Литвиненко Наталія Василівна - вчитель фізики. Вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

 

Олена Брєднева

заступник директора з навчально-виховної роботи (відділення сценічних мистецтв) МСШ "Академія дитячої творчості"

Брєднєва Олена Володимирівна - вчитель театрального мистецтва. Режисер-постановник творчих проектів школи.

 

Тетяна Гозян

заступник директора з навчально-виховної роботи МСШ "Академія дитячої творчості"

Гозян Тетяна Петрівна - вчитель математики і основ безпеки життєдіяльності. Вчитель вищої категорії, Старший вчитель. Педагогічний стаж - 27 років.

Нагороджена грамотою Міського управління освіти.

 

Павло Кулішенко

заступник директора з навчально-виховної роботи МСШ "Академія дитячої творчості"

Кулішенко Павло Володимирович. Заступник директора з виховної роботи.
В МСШ «Академія дитячої творчості» працює з 2003 року, закінчив Херсонський державний університет, викладає біологію і хімію.
Педагогічний стаж – 10 р.
Стаж керівної роботи – 5 р.
Нагороджений Подячним листом Миколаївського міського голови, грамотою Управління освіти Миколаївської міської ради, лауреат конкурсу «Нове ім’я-2006», призер конкурсу на кращу модель виховної системи школи «Творчість. Лідерство. Компетентність. Успіх».