Меню сайту

НАША ГОРДІСТЬ - НАШІ УЧНІ

 

Позднякова Марина, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) - неодноразовий презер ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської шкільної предметної олімпіади з історії.

Крапівницька Анна, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) – 10 років займається  бально-спортивними танцями, майстер спорту, лауреат танцювальних конкурсів у Польщі, Голландії та Франції.

Веселкіна Світлана, учениця 11-А класу (2009-2010 н.р.) - 8 років займається  бально-спортивними танцями, кандидат у майстри спорту, лауреат міжрегіональних та міжнародних танцювальних конкурсів у Польщі, Голландії та Франції.

 

Привет! Меня зовут Андрей Павлов, мне 17 лет.
Я учусь в необычной школе, она называется «Академия детского творчества». В школе, помимо обычных предметов, я изучаю ювелирное дело, резьбу по дереву, мировую художественную культуру, играю на саксофоне и гитаре. Играю в рок- группе.
Изучаю несколько иностранных языков: английский,  немецкий, китайский. Несколько лет становлюсь призёром городских и областных олимпиад по немецкому языку.
Хочу стать переводчиком  и преподавателем китайского и английского языков.
Несколько раз, по программе меж школьного обмена, принимал сверстников из немецкого города Апольда, и гостил у них в Германии.
Участвовал в детских творческих международных фестивалях. Лауреат и дипломант фестивалей «Московская весна-2009» и «Золота Лелека». Принимал участие в постановках школьных мюзиклов. Играл ведущие роли.
Выступал на городских концертах. Участвовал в шоу-программах николаевских ночных клубов. В свободное от учёбы время занимаюсь плаванием, фотографией, увлекаюсь дайвингом .  В 2009 году совершил погружение на 20 м.
Хочу стать переводчиком  и преподавателем китайского и английского языков.

 

Юшина Юлія Ігорівна, народилася 20 вересня 1992 року. З 2000 року поступила до МСШ «АДТ», в 11-Б класі якої навчається на даний момент. Учениця має  від природи дуже гарні вокальні здібності.
Сольним співом почала займатися на уроках спеціалізації з п’ятого класу. Займається співом в академічній манері, виконує як класичний репертуар так і естрадний. Має схильність до виконання рок-репертуару. Багато творів вивчає самостійно поза програмою. За сім років навчання виявила старанність, наполегливість, зацікавленість, творчий підхід  до вивчення предмету. Досягла високих результатів:

з десятого класу займається за програмою «Обдарована дитина»;

посіла ІІІ місце у районному конкурсі солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки» (жовтень, 2008);

неодноразово нагороджувалася грамотами за активну участь в концертній діяльності школи, за високі досягнення в вивченні предметів сценічних мистецтв , як переможниця в номінації «Золотий голос року (2008,2 009)

лауреат Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (І місце – 2008, ІІІ місце – 2009)

- приймала участь в ХІІ обласному фестивалі мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009)

приймала участь у відбірковому етапі ТВ-шоу «Україна має таланти»

 

Савкун Вероніка Сергіївна народилася 26 лютого 1993 року. З 2000 року поступила до МСШ «АДТ», в 11-А класі якої навчається на даний момент. Учениця має  від природи дуже гарні вокальні здібності. Вокалом почала займатися у шкільному вокальному ансамблі «Щебетушки» з дев’яти років. В ансамблевих творах виконувала сольні партії. У складі ансамблю приймала участь у конкурсах, шкільних та міських концертах: районний огляд самодіяльних колективів, обласний конкурс вокальних ансамблів «Мотив» (І місце).
Сольним співом почала займатися на уроках спеціалізації з п’ятого класу. Займається співом в академічній манері, виконує як класичний репертуар так і естрадний. Багато творів вивчає самостійно поза програмою. За сім років навчання виявила старанність, наполегливість, зацікавленість, творчий підхід  до вивчення предмету. Досягла високих результатів:

з восьмого класу займається за програмою «Обдарована дитина»;

посіла І місце у районному конкурсі солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки» (жовтень, 2006);

перемогла  у районному етапі обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності навчальних закладів Ленінського району в номінації «солісти-вокалісти» (березень 2008)

перемогла в міському конкурсі юних талантів в номінації «Звонкая нотка» в межах акції «Талантливый ребенок под информационным патронатом детской библиотеки и ее партнеров» (1 червня 2004 року);

неодноразово нагороджувалася грамотами за активну участь в концертній діяльності школи, за високі досягнення в вивченні предметів сценічних мистецтв, як переможниця в номінації «Золотий голос року», за професійне виконання авторських пісень у проекті «Лабиринты Любви» (2005), як учасниця вокального ансамблю (2005, 2006, 2007, 2008)

лауреат Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (ІІІ місце – 2006, ІІ місце – 2009)

посіла ІІІ місце в  ІІІ Всеукраїнському  конкурсі  солістів-вокалістів

ім. Оксани Петрусенко (м. Херсон, 16-17 травня 2007 р.)

    - посіла ІІІ місце в ХІІ обласному  фестивалі мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009)

    Нагороджена грамотою за художній рівень репертуару як учасниця ХІІ обласного фестивалю мистецтв «Зірки Причорномор’я» (м. Миколаїв, 2009)

     

     

    Пишеніна Ксенія