Меню сайту

 

ШАНОВНИЙ  ДРУЖЕ!!!

Запрошуємо Вас взяти участь

у ХІV  Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Золотий Лелека".

Ідея фестивалю:      "Відродження національної культури через дитяче 

                                    мистецтво"

Тема фестивалю :    «Розкриємо свої таланти світу

                                 

Місце проведення:    Миколаївська область Березанський район  с. Рибаківка (на березі  Чорного моря).  

 

Терміни: 23 - 30 червня 2011 року;

 

·     23.06 – заїзд учасників;

·     23.06– урочисте відкриття фестивалю;

·      24.06 -29.06 – відбіркові тури;

·      29.06  – Гала –концерт, закриття фестивалю;

·     30.06 – роз’їзд учасників

           

Порядок проведення фестивалю.

 

* Термін подання заявок до участі у фестивалі – до 1 червня 2011 року (Заявка – анкета додається).

*  Конкурс проводиться в трьох вікових категоріях:

 І категорія     -  5 – 10 років;  

ІІ категорія       - 11– 14 років;

ІІІ категорія      -  15 – 18 років.

 *  За підсумками відбіркових турів проводиться Гала – концерт, виставка робіт переможців-учасників фестивалю з образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва.

·       Учасникам, які мають бажання  брати участь у концерті-відкриття фестивалю, оргкомітет пропанує підготувати концертний номер, що не входить до їхньої конкурсної програми.

 Нагородження  учасників (за номінаціями):

 

Гран-прі фестивалю  -  нагороджуються дипломом, статуеткою

                                                   "Золотий  лелека",  подарунками.

І, ІІ, ІІІ премії   -  нагороджуються дипломом і  подарунками.

 

Всі учасники фестивалю одержують дипломи.

          

Номінації фестивалю.

Хореографічне мистецтво.

(Народний, класичний, естрадний танець)

На конкурс подаються 2 номери, один із яких відповідає темі фестивалю. Кількісний склад ансамблю не повинен перевищувати 8 пар. Музичний супровід номерів може бути під фонограму, або під живий звук.

Тривалість виступу до 8 хвилин.

 Музичне мистецтво.

*  сольний спів:

-  народний;

-  академічний;

-  естрадний;

-  вокальні ансамблі.

На конкурсі “сольний спів” можуть бути використані фонограми (мінус) виконані на високому професійному рівні в форматі аудіо - СD, МР-3, mini  disc.

Виконання музичних творів під фонограми (плюс) – заборонено.

 *  гра на музичних інструментах: 

-   сольне виконання;

-   ансамблі малих форм (6-8 виконавців).        

 

Музичні твори виконуються без фонограм (живий звук).

Художньо-творчі  колективи, солісти виконують два твори (відповідно до теми фестивалю та на вільний вибір).

 

Тривалість виступу:

для солістів - до 10 хвилин,

ансамблів – до 10 хвилин.

Театральне мистецтво.

На розгляд журі представляється одноактна вистава тривалістю не більше 1 години.

Також участь беруть театралізовані покази колекцій одягу (тривалість – не більше 10 хв.)

 

Малюнок і живопис.

Учасники подають 2 роботи розміром 40 х 60 см., оформлені

відповідно до демонстрації виставки.

Декоративно – прикладне мистецтво.

Учасники подають 2 роботи одного з напрямів декоративно – прикладного мистецтва.

Конкурс у номінації  живопис, графіка і декоративно – прикладне мистецтво проводиться в 2 етапи:   

перегляд поданих робіт (оформлення виставки);

виконання творчого завдання по жанрах в умовах відкритого майданчика власним устаткуванням і інструментом зі свого  матеріалу (для виконання керамічних виробів  -  глина видається оргкомітетом).

За підсумками фестивалю - проводиться виставка робіт переможців за  номінаціями.

У складі делегації повинен  бути присутнім автор роботи, поданої   на  конкурс.

 

Увага !

  Оргкомітет має право залишити конкурсну роботу, виконану   на фестивалі. Інші роботи надані на конкурс – повертаються автору.

За традицією фестивалю один з володарів Гран-прі в номінації «сольний спів»  отримає запрошення на запис своєї пісні до Продюсерського центру Володимира Бебешко!

 

Вперше!!!

На фестивалі 28.06.11 відбудеться Бал, танцмейстером на якому виступить Чапкіс Григорій Миколайович.

Увага!

Шановні керівники груп та учасники фестивалю!

В межах фестивалю будуть представлені майстер-класи:

- «Декоративно-прикладне мистецтво» - Іваницька Л.І., заслужений діяч мистецтв України, член Спілки майстрів України;

- «Акторська майстерність» - Курмель Л.О., артистка театру і кіно, член Спілки театральних діячів України, Лавриненко О.А., доктор педагогічних наук,

а також майстер-клас «Хореографія» - Чапкіс Г.М., народний артист України; (вартість для кожного учасника 100 грн.)

Відбудуться виставки – продажі:

- сувенірної продукції фестивалю, виготовленою «Творческой мастерской Орловских»;

- танцювального одягу Тетяни Бережної.

 

Увага!

Проїзд до місця проведення фестивалю здійснюється за рахунок учасників.

Список учасників фестивалю надається в двох формах:

- на паперових носіях;

- на електронних носіях.(CD-диск,  Flash-carte)

№ п/п,

Ф.И.О.

Дата народження

№ свідоцтва про народження чи паспорта

Домашня адреса.

Контактний телефон

 

Вартість проживання і харчування (три рази на день) складає 180 грн.,205 грн. та 260 грн. (в залежності від умов) за добу з однієї особи.

На 12 учасників один керівник групи – безкоштовно.

Оплату путівки учасника фестивалю просимо перерахувати до 01.06.2011. Можлива також  передплата в розмірі 50% вартості путівки.

                                                            

              

Контактний телефон – Матвєєва Ганна  (0505309438);

Майборода Тетяна (0505749093)

факс (0512) – 22-13-29                                    

e-mail: adt@mksat.net                                  

           kimay@mksat.net                                                                     

 

Банк получателя

Для валютных переводов:

 

ass. № 04-182 – 366  in Deutsche Bank Trust

          Company Americas, New York, USA   SWIFT Code BKTR    US 33

 

 НФ ПУМБ, г. Николаев, Украина, ( для николаевского получателя)

NIC – 141283 – USD – 3004 – 01

SWIFT Code: FUIB UA 2X

Получатель: Частный предприниматель Бойченко Гульнара  Анасовна  ИНН 2556301341

Назначение платежа: Предоплата за путевки_________________

Код назначения платежа 2508

Без НДС

 

Для оплаты в гривне:

 

Поставщик : Стеблюк Е.Л.

Адрес: г. Николаев, ул. 25 лет Октября,51

ИНН: 2645901520

 

Р/С 26002901025933 в НФ ПУМБ г.Николаев

МФО 326126

Плательщик:  ___________________________

  

Счет № _______________ 2011г.

 

Наименование

Ед.изм.

Количество

Цена

Сумма

Оплата за путевки на б/о «Черномор»

 

 

 

 

 

 

ИТОГО 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всего к оплате ___________________________________________

Без НДС.

  

ЧП Стеблюк Е.Л.

 

ЗАЯВКА

НА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ

ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ  "ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА"

(на папері та в електронному виді)

____________________________________________________________

П.І.Б. виконавця (Назва гурту, ансамблю)   ____________________________________________________________

Жанри:
1.  хореографія _____________________________________________________________
2.  вокал______________________________________________________ 3.  вокальний ансамбль _____________________________________________________________
_____________________________________________________________
4.  музичний інструмент______________________________________________________________
______________________________________________________________

5. живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво (вказати творче направлення)_____________________________________________________________
_____________________________________________________________

6. Театральне мистецтво _____________________________________________________________
_____________________________________________________________

7. Місто, район, село_____________________________________________________________
_____________________________________________________________

Керівник_____________________________________________________________

Склад учасників (додаток)

Вкажіть необхідне технічне забезпечення вашого номеру

ПРОГРАМА

_____________________________________________________________.Назва твору
_____________________________________________________________

Композитор (для інструментів) _____________________________________________________________

Поет, композитор (для вокалістів) _____________________________________________________________

Автор драматичного твору_____________________________________________________________

В якій техніці образотворчого, або декоративно-прикладного мистецтва працюєте ____________________________________________________________

 

додаток

Склад  учасників
______________________________________
делегації на Міжнародний фестиваль дитячої творчості
“Золотий лелека”

П.І.Б.
Дата народження
№ свідоцтво про народження або паспорта
Домашня  адреса
телефон
           
           

 

 

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

1996 рік – з метою реалізації творчого потенціалу учнів директором школи – Ганною Матвєєвою започатковано Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

«Розкриємо свої таланти світу!»

Казковий, легендарний птах, з золотими крилами, давній символ миру, щастя, добробуту дитячого сміху і радості десятий рік прилітає на українську землю в Північне Причорномор'я і дарує всім нам надію на щасливе майбуття, віру у свої сили та любов до життя і своєї України.
Чорноморські степи та безкрайність морських просторів зливаються на Миколаївщині у природою визначені державні символи.
Організаторами фестивалю є: - Всеукраїнське жіноче народно-демократичне об'єднання "Дія", Експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня "Академія дитячої творчості" м. Миколаєва за сприяння Міністерства освіти і науки України та під патронатом Людмили Супрун.
Одним з природних напрямів роботи фестивалю є безпосередня допомога дітям, які соціально незахищені. Це створення умов для реалізації їх здібностей і обдарувань, соціальна адаптація до сучасного життя, вільне формування комунікативно-мотиваційних, позитивних моделей життєдіяльності, залучення до скарбниць національної та світової культури, занурення в атмосферу творчості, натхнення та співпереживання, генерування відчуття співучасті у житті всієї планети, спрямування до надбань національної культури та мистецтва.
У рамках фестивалю пройшли вибіркові тури майже у всіх обласних центрах України, на яких переможцям вручено безкоштовні путівки на Міжнародне дитяче свято.
На переможців чекають: Гран-прі фестивалю - статуетка "Золотого лелеки", дипломи та призи. Організаторами розроблено змістовну програму відпочинку.
За термін свого існування, враховуючи регіональні вибіркові тури, фестиваль подарував біля 38000 учасникам радість спілкування, можливість реалізації своїх здібностей і талантів, віру в майбутнє і право на творчість. Відкрив чимало талантів і обдарувань, які в майбутньому можуть стати окрасою культури і мистецтва народу України.

Мета фестивалю: "Розкриємо свої таланти світу!"
Тема фестивалю: "Відродимо народні
традиції разом!"

Дорогие друзья!

Есть такое давнее украинское предание - детей в семью приносят аисты. Нам очень хочется, чтобы в каждой семье были красивые, счастливые, творчески одаренные дети и именно этому способствует фестиваль "Золотий лелека". Он помогает раскрыть все самые-самые важные, самые главные, самые потаенные таланты каждого ребенка.
Первым участникам этого фестиваля сегодня уже за 20 лет, но именно фестиваль позволил им определить место и роль в жизни, найти работу, которая позволит им от души, со всем  сердцем относиться   к своей жизни и жизни своих близких..
И мы точно знаем: каждый из тех, кто прошел через этот фестиваль, никогда не останется равнодушным ни к своей судьбе, ни к чужому горю, ни к судьбе своей страны. Народно-демократическая партия делает все возможное и зависимое от нее, чтобы такие фестивали и творческие конкурсы проходили в Украине. С 1998 года Народно-демократическая партия поддерживает этот фестиваль. Почему? - ответ очень прост: мы хотим, чтобы в Украине жили счастливые люди!

Людмила Супрун

 

 

 

 

Переможці ХІІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека»

Номінація «Вокал»

І категорія
Гран-прі – Савіна Єлизавета (м. Миколаїв)
Шевчук Діана (м. Луцьк)
І місце - Удова Олександра (м. Миколаїв)
Нікітіна Анна (м. Миколаїв)
ІІ місце - Чінь Вікторія (м. Миколаїв)
Павлів Маріанна ( м. Івано-Франківськ)
Шикирінська Анастасія (м. Вінниця)
ІІІ місце - Кочубей Богдан (м. Миколаїв)
Ларічева Анна (м. Миколаїв)
Адова Єлизавета (м. Миколаїв)

ІІ категорія
Гран-прі - Сільницкий Евген (м. Миколаїв)
Санітар Даніїл (м. Миколаїв)
Борох Наталя ( Волинська обл..)
І місце - Косяченко Катерина (м. Миколаїв)
Перловська Аліна ( м. Лубни)
Антонова Тетяна (м. Миколаїв)
ІІ місце - Рудичик Дар’я (м. Миколаїв)
Мороховець Діана (м. Южноукраїнськ)
Долінько Едуард (Волинська обл.)
ІІІ місце - Прохорова Дар’я (Волинська обл.)
Рирмак Максим (Одеська обл.)
Сазонова Єлизавета ( м. Москва)
Макарова Олександра (м. Миколаїв)
Марущук Всеволод (Волинська обл.)

ІІІ категорія
Гран-прі - Пісарук Мар’яна (Волинська обл.) (приз В. Бебешко)
І місце - Відрашко Самір (м. Миколаїв)
Саміцька Крістіна (м. Миколаїв)
Маковей Оксана (м. Одеса)
ІІ місце - Мазур Катерина (м. Одеса)
Терещенко Тетяна (м. Київ)
Корнелюк Анна (м. Одеса)
Серпун Катерина (м. Миколаїв)
ІІІ місце - Косяченко Марія (м. Миколаїв)
Захаров Володимир (м. Миколаїв)
Сологуб Каріна (Полтавська обл.)

Номінація «Вокальні ансамблі»

І категорія
Гран прі - вокальний ансамбль «Сузір’я» (м. Миколаїв), ІІІ категорія
І місце - вокальний ансамбль «Сузір’я» (м. Миколаїв), І категорія
вокальний дует «Відлуння» (м. Миколаїв), І категорія
вокальний дует «Queens of music» (м. Миколаїв), ІІ категорія
вокальне тріо «Джельсоміно» (м. Одеса), ІІІ категорія
вокальний дует «Світанок» (м. Миколаїв), ІІІ категорія
ІІ місце - вокальний дует «Сузір’я» (м. Миколаїв), ІІ категорія
дует бандуристок «Світанок» (м. Миколаїв), ІІІ категорія
ІІІ місце - вокальний дует «Віарт» (м. Миколаїв), ІІ категорія
вокальний дует «Мелодія» (м. Івано-Франківськ), ІІІ категорія

Номінація «Музичне мистецтво»
Гран-прі - Шимков Юрій (м. Вінниця)
Дитячий зразковий ансамбль гітаристів «Новий день» (м. Вінниця)
І місце - Глєбова Олександра (м. Москва)
Мунтян Анастасія, Шевченко Маріанна ( м. Миколаїв)
ІІ місце - Шикирінська Анастасія (м. Вінниця)
Кірвас Вадим (Одеська обл.)
Бурячок Світлана (м. Вінниця)
Мосін Дмитро (м. Миколаїв)
Гайдейчук Антоніна, Волошина Юлія (м. Миколаїв)
ІІІ місце - Брункс Маргарита (м. Москва)
Яцуляк Микола (м. Вінниця)
Михайлова Тетяна (м. Москва)
Ансамбль баяністів (м. Миколаїв)
Буздіна Марія, Малофеєвський Дмитро (м. Москва)

Номінація «Театральне мистецтво»
Гран-прі - Кузевич Анастасія (м. Миколаїв)
Театр мод «Елегант» ( м. Миколаїв)
І місце - Федорова Дар’я (Татарстан)
Біла Діана (Миколаївська обл., ДОЦ. «Орлятко»)
ІІ місце - Юр’єва Крістіна (Татарстан)
Сидоров Євген (Татарстан)
Нікітіна Анастасія (м. Миколаїв)
ІІІ місце - Театральна студія «Буратіно» (м. Миколаїв)
Абрамов Андрій (Татарстан)

Номінація «Хореографія»
Гран-прі - Зразковий ансамбль народного танцю «Променад» (м. Миргород)
Ансамбль сучасного танцю «Джамп» (м. Миколаїв)
І місце- Студія сучасної хореографії «Фольк-Модерн стиль» (м. Новопсков) (приз Г. Чапкіса)
Зразковий танцювальний колектив «Водограй» (м. Лубни)
Зразковий ансамбль танцю «Аліски» (м. Миколаїв)
Зразковий ансамбль танцю «Радість» (Донецька обл.)
ІІІ місце - Студія сучасного танцю «Джинджер» (Львівська обл.)
Колектив естрадного танцю «Dance-shop» (м. Миколаїв)
Ансамбль естрадного танцю «Пандора» (м. Южноукраїнськ)
Ансамбль народного танцю «Сяйво України» (м. Миколаїв)


Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво, живопис, графіка, скульптура"
Гран-прі:
Магденко Катерина (кераміка), м.Миколаїв
Шевцов Андрій (металопластика) , м.Миколаїв
Федченко Софія (бісероплетення), Полтавсьва обл.,смт.Чутове
Данілюк Людмила (соломоплетіння), Волинська обл.,м. Луцк
Цегельська Ірина (живопис) , Вінницька обл., Вінницькі Хутори
Жернова Ганна (скульптура), м.Київ
І місце:
Яровенко Валерія (вишивка), м. Миколаїв
Неводчикова Ольга (вишивка), м.Миколаїв
Дем'яненко Ольга ( ткацтво), м.Миколаїв
Рубан-Задольська Дар'я (батік), м.Миколаїв
Нагієва Єльвіра (батік), м.Миколаїв
Орел Дмитро (металопластика), м.Миколаїв
Люта Юля (колаж), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Дрозд Іван (розпис), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Баранецька Мар'яна (бісер), Тернопільська обл. ., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Печененко Деніс, Іванов Ігор, Голодніков Олександр,Куманіна Вікторія, Мєдвєдєва Анастасія, Котрика Таісія, Козльонок Катерина (живопис- колективна робота), ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.
Стембіоца Ганна (живопис), м. Миколаїв
Галкович Олексій (графіка), м. Миколаїв
Федорович Руслан ( живопис), м. Миколаїв
Лісовенко Анастасія (графіка), м. Миколаїв
Фундовна Олена (кераміка), м. Миколаїв
Безощук Деніс (кераміка), м. Миколаїв
Власюк Жанна (лозоплетіння), Волинська обл., м. Луцк
Позднякова Альона, Волкова Аліна, Михайлова Марина,Чуканова Лина, Маріна Альона, (аплікація з соломи - колективна робота), ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.
Ляпустіна Маріна, Єнакє Олена (народна лялька), ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.
Олекса Михайло, Кольба Світлана (кілінг), ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.
ІІ місце:
Сологуб Катерина (ліплення), Полтавська обл.
Дмитренко Ліза ( живопис), м. Миколаїв
Колеснік Євгенія (живопис), м. Миколаїв
Садовська Катерина (живопис), м. Миколаїв
Сохацький Віталій ( розпис скла), Тернопільська обл. ., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Назаренко Марія (квілінг), Одеська обл.
Назаренко Дарина (квілінг), Одеська обл.
Ростолопа Любов (ткацтво), ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.
Крисенко Катерина (батік), м. Миколаїв
Георгій Діана (м'яка іграшка), м. Миколаїв
Кукуровська Тетяна (вишивка), м. Миколаїв
Никорук Марина (вишивка), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Бачинська Роксолана (вишивка), Тернопільська обл. ., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Богданова Анастасія (вишивка), м. Миколаїв
ІІІ місце:
Катеринчук Роксолана (вишивка), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Шум Тетяна (вишивка),Волинська обл., м. Луцк
Мартинова Маргарита (вишивка), м. Миколаїв
Тристан Діана (ткацтво), м. Миколаїв
Копичинська Наталя (ганутель), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Володько Наталя (паперова пластика), Миколаївська обл.
Струбіцька Любов (макраме), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Копичинський Роман (деку паж), Тернопільська обл., с. Дзвиняч, Залишицький р-н
Швець Валентин (паперова пластика), Миколаївська обл.
Михайловська Анастасія (розпис), Миколаївська обл.

Участь закладу у Міжнародних проектах

У 1996 році укладено першу міжнародну угоду з Ліцеєм ім. Міхая Греку м. Кишинева (Молдова). Разом із молдавськими школярами проводяться спільні планери, виставки, культурно-мистецькі заходи.
З 1998 року разом із польськими учнями м. Бяло Бжегі проводимо спільні Міжнародні фольклорістичні варштати.
З 2000 року школа отримує почесне право прийняти участь у Міжнародній програмі «Європейська школа». Тепер щороку до м. Миколаєва їдуть на навчання тридцять дітей з Німеччини (Гімназія Бергшулє м. Апольда. Земля Тюрінгія), а  учні нашого навчального закладу навчаються в Німеччині. Плідно співпрацює школа і зі школою № 384 м. Москва ( Росія).