Меню сайту

 

03.08.2010

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕСТУВАННЯ ЩОДО ВСТУПУ

на вільні місця до 2-9,10 класів на 2010-2011 навчальний рік

до 2-4 класу
17.08.10 о 10.00 – тестування з української мови, математики, читання, виявлення творчих здібностей

до 5-9 класу
17.08.10 о 10.00 – тестування з української мови (диктант)
о 11.00 – тестування на виявлення творчих нахилів

до 10 класу
- за напрямком декоративно-прикладне мистецтво (ДПМ):
17.08.10 о 10.00 – тестування з української мови (диктант);
о 11.00 – малюнок та живопис.

- за напрямком акторська майстерність:
17.08.10 о 10.00 – тестування з української мови (диктант);
о 11.00 – розмовний жанр (монолог, басня чи вірш);
етюд (пластикою зобразити якесь дійство).

ДО ТЕСТУВАННЯ

до 2-4 класу ( характеристика, табель)

до 5-9 класу – табель

ВСІМ: зошит в лінію, зошит в клітинку, ручка, олівець, лінійка, кольорові олівці, 10 аркушів формату А-4, 2 файли.

 

26.05.2010

21 травня 2010 року відбувся фінал Національного конкурсу шкільних газет, організатором якого є Миколаївський коледж преси та телебачення. У фіналі брали участь і учні 4-А класу нашої школи. Їх газета «Червона книга України» здобула перемогу в номінації «Найоригінальніша шкільна газета». Діти отримали великий тор, диплом переможця та Золоте перо. Вітаємо.

 

11.05.2010

7 травня 2010 року, напередодні великого свята Перемоги, учні нашої школи у складі загону ім.. Олександра Прокопчука, брали участь у Почесній ході з передачею георгіївської стрічки переможців. Захід відбувався біля пам’ятника ольшанцям та біля Вічного вогню.

8 травня, під час урочистої лінійки до 65-річчя Великої Перемоги, учні школи привітали ветеранів війни, що завітали на свято. Для гостей та учнів команда «Салют, Перемога!» виконала дуже тремтливу літературно-музичну композицію «Мы были высоки, русоволосы». А після лінійки, пыд марш Перемоги у виконанні духового оркестру, ветерани зайшли до школи на загальношкільний урок мужності.
До вашої уваги наш фоторепортаж.

11.05.2010

27 квітня 2010 року військово-патріотичний загін нашої школи імені Олександра Прокопчука взяв участь у районному конкурсі-огляді строю та пісні. Участь в конкурсі брали всі команди шкіл Ленінського району. За підсумками конкурсу наш загін отримав почесне ІІ місце.
А 6 травня наша команда представляла нашу школу і Ленінський район на міському етапі конкурсу. Результат – почесна нагорода за досконале виконання команд капітана. Вітаємо!

 

11.05.2010

5 травня 2010 року вперше в Миколаїві на базі нашого навчального закладу Інститут педагогічної освіти i освіти дорослих НАПН  України відкрив Центр педагогічної майстерності.

читати далі

29.04.2010

23 квітня 2010 року в нашій школі проводився День Цивільної оборони.

Розпочався день організаційною лінійкою, де були оголошені цілі і задачі Цивільної оборони, розподіл обов’язків. Учнів також привітав  заступник начальника штабу цивільної оборони Миколаївської області С.В. Красотін. На першому уроці відбулась загальношкільна виховна година, де учні дізнались, повторили і закріпили знання щодо надзвичайних ситуацій і шляхів виходу з них. Далі у гості завітали працівники ГУ МНС України в Миколаївській області з пересувною хіміко- радіологічною лабораторією. Для дітей провели цікаву бесіду з демонстраціями. Потім проходили конкурс бойових листків, спортивні першості… А завершився день загальною евакуацією за сиганолом «Увага всім!». Цього року «АДТ» евакуювалася в рекордні  02 хвилини і 02 секунди. На підсумковій лінійці були вручені ряд нагороди за перемоги у конкурсах бойових листків та спортивних естафет.

 

21.04.2010

З    12 по 17 квітня делегація учнів Академії дитячої творчості відвідала місто-герой Москву з метою участі у 5 Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Московская весна», що проходив на базі ГОУ СЗШ «Школа здоров’я» №384 м. Москви. Програма фестивалю була досить цікавою і насиченою. Делегація відвідала Музей Великої Вітчизняної війни на Уклінній горі, Європейську, Манежну та Червону площі, Храм Хреста Спасителя та багато інших цікавих місць.
Наш навчальний заклад представляв Україну  в номінаціях «Вокал» і  «Хореографія». За підсумками конкурсних днів нові нагороди наповнили скарбничку нашої Академії:
Номінація «Вокал»
І місце – Крістіна Саміцька (10а)
ІІ місце –
ІІІ місце –
Дипломанти фестивалю –
 
Номінація «Хореографія»
ІІ місце – дует Олександр Рудинський  та Олександра Діхтяренко
Гран – прі фестивалю
Танцювальний дует Валерій Павленко та Діана Черепкова.
Очолював делегацію заступник директора з виховної роботи Кулішенко Павло Володимирович, який отримав нагрудний знак «Лучший поисковик» за досягнення у проведенні пошукової роботи по Великій Вітчизняній війні.

Ми вітаємо всіх переможців з нагородами і будемо чекати на нові здобутки і заохочення за свою наполегливу працю.

 

читати далі

21.04.2010

В цьому навчальному році Академія дитячої творчості працює над п’ятим творчим проектом «TERRA СЧАСТЛИВАЯ». Ідея проекта виникла після відвідування місцевості, що вкрита тайнами, загадками та легендами – стародавної Ольвії. Переступаючи  невідану межу, що відділяє сьогодення від вічності, потрапляєш в інший світ, що покоїться не лише в землі, але і співаючий вітром у небі, шепочучий містичними голосами столітніх трав, зустрічаючий всіх, хто входить вологим шелестом хвиль  давнього  Гіпаніса… 
В рамках підготовки проекта були досліджені важливі історичні документи, історії, міфи, легенди, традиції і обряди, костюми і архітектура давньої Ольвії. Так з’явився сценарій проекта. А 18 квітня творчий склад проекту знов виїхав на загадкову місцевість. Учні прослухали цікаву екскурсію, провели фотосесію, зробили відеорепортаж, провели репетицію на місцевості. Хто зна, можливо, на цьому місці багато століть назад відбувались саме такі події…

 

21.04.2010

17 квітня 2010 року в Академії дитячої творчості відбувся День відкритих дверей.
На урочистому заході були присутні майбутні учні і батьки загальною кількістю 570 осіб. До уваги  гостей були запропоновані презентаційні фільми про навчальний заклад, зустрічі з адміністрацією, педагогами та учнями. А наприкінці зустрічі учнівське самоврядування запросило всіх бажаючих на екскурсію чарівними та захоплюючими вулицями та будинками нашого Міста Майстрів.

Ми щиро запрошуємо всіх бажаючих до нашої оселі, де завжди раді бачити старих і нових друзів.

 

24.03.2010

З 10 по 13 березня 2010 року в нашій Академії проходили справжнісінькі конкурси краси для дівчат з 3 по 11 клас.
Всі дівчата-учасниці достойно змагалися за перемогу в конкурсі. Переможиці свята отримали почесні стрічки, подарунки і дипломи.
Переможці конкурсу:
«Міс Веснянка-2010»

  1. 3 клас – Шапочка Анастасія (3в)
  2. 4 клас – Черепкова Діана (4в)
  3. 5-6 клас – Середа Дар’я (6а)
  4. 7-8 клас – Антонова Тетяна (7в)

«Міс Академія-2010»
- 9-11 клас – Підгорна Катерина (9а).

 

05.10.2009

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Зранку школа прикрашена великою кількістю повітряних кульок, стіннівок, вітальних листівок "Дошкою дитячих побажань". На папері розміром 2х2 метри кожен з присутніх міг залишити побажання для рідних вчителів.

Ранок розпочався з того, що кожного вчителя було зараховано до 7-Я класу нагороджено яскравою емблемою і віршиком-привітанням. Після дзвоника відбулась урочиста лінійка, на якій 7-Я клас на чолі з класним керівником Лідою Рак представ перед всіма із щоденниками, портфелями, бантами і + без шкільної форми, а деякі учні цього класу навіть запізнились. Під час лінійки звучали пісні, вірші, було оголошено День самоврядування та представлено нових вчителів й адміністрацію школи, а завершилась лінійка чудовим вальсом теперішніх та колишніх вчителів.

Протягом дня до кабінету нового директора (Андрій Стригін) у присутності заступників директора (Настя Погановська, Артур Білецький, Настя Кузевич, Віка Юраш, Іра Шерех) відбулися виклики "колишніх" вчителів для вирішення подальшої долі таких поганих учнів, що прогулюють уроки, приходять без шкільної форми і запізнюються.

Завершився день чудовим святковим концертом, що був підготовлений силами учнів. На святі було підведено підсумки конкурсу Мер Міста Майстрів "Золотий педагог"у декільках номінаціях та вручено кожному вчителю святковий фото-випуск "Веселої перерви".

29.09.2009

ВИБОРИ ШКІЛЬНОГО МЕРА

26 вересня 2009 року відбулись чергові вибори голови учнівського самоврядування - Мера Міста Майстрів. Запекла боротьба тривала між чотирма кандидатами: Діаною Закіровою, Андрієм Стригіним, Ельвірою Нагієвою, Ольгою Морозовою. Кандидати на наш почесний пост пройшли ряд випробувань: склали передвиборчі програми, організували роботу власного штабу, друкували листівки, плакати, пройшли спіч-турнір, отримали безліч запитань від мешканців Міста Майстрів.

За підсумками голосування більшістю голосів п'ятим Мером Міста Майстрів став Андрій Стригін (9-А), інавгурація якого відбулась на лінійці 29 вересня.

12.09.2009

ДЕНЬ МІСТА

12 вересня наш навчальний заклад традиційно взяв участь у святкуванні ювілею нашого рідного міста. До цієї дати колективом учнів і педагогів виготовлено понад 200 авторських сувенір в - керамічні вироби, батік, ювелірні прикраси, пейзажі, які користувались великим попитом серед гостей нашого міста. А в день святкування ювілею "Академія дитячої творчості" в голові колони вітала всіх присутніх своїм яскравим виступом (ансамблі танцю "Едельвейс", "Сяйво України", "Джамп"): морські хвилі, піна, золоті рибки, вітер і сонце, над якими у піднебессі золотокрилий лелека, не залишило байдужими жодного глядача.