Меню сайту

С    К    Л    А    Д
комісій з державної підсумкової атестації учнів 9-х класів
Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел,
експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня
«Академія дитячої творчості»  на 2009– 2010 навчальний рік

Дата

час
Клас
Предмет
Склад комісії
Посада
Предмет який викладає
1
2
3
4
5
6
7

01.06.10
900
каб.№44

9 -А

Українська мова

(письмово)
Вербицька С.М.
голова
заступник директора з НВР
початкові класи
Бойко- Кузьміна О.І
вчитель
укр. мова і література  
Абрамян М.О.
член комісії
рос. мова,зарубіжна література

01.06.10
900

каб.№43
9 –Б

Українська мова

(письмово)
Матвєєва Г.Д.
голова
директор
розвиток творчої особистості
Юргенсон М. О.
член комісії
укр. мова і література
Пишеніна Л.О.
член комісії
зарубіжна література

01.06.10
900

каб.№45
9 -В

Українська мова

(письмово)
Корнієнко С.В.
голова
заступник директора з НВР
історія,світова художня культура
Климова Ю.В.
член комісії
укр. мова і література
Новікова О.В.
член комісії
укр. мова і література

    04.06.10
900

   
каб.№44
9-А

Географія

(усно)

Корнієнко С.В.
голова
заступник директора з НВР
історія,світова художня культура
Васильєва М.Ф.
вчитель
географія
Рябоконь В.І.
член комісії
географія

04.06.10
900

каб.№24
9-Б

Декоративно –прикладне
мистецтво

(усно)
Литвиненко Н.В.
голова
заступник директора з НВР
Євлампієв С.В.
член комісії
худ. обробка металу
Кисличенко Н.Г.
моделювання та конструювання одягу
Кузнєцова Г.В.
худ. розпис
Кушнір Є.В.
худ. обробка тканини
Верстіна В.В.
худ. кераміка
Рассолов О.Б.
худ. обробка деревини

04.06.10
900

каб.№45
9-В

Біологія

(усно)

Майборода Т. О.
голова
заступник директора з НВР
фізика,астрономія
Кулішенко П.В.
хімія , біологія
Савчук С.Л.
хімія , біологія

07.06.10
900

каб  № 44
9-А

Математика
(письмово)

Майборода Т. О.
голова
заступник директора з НВР
інформатика,астрономія
Гозян Т.П.
член комісії
математика, основи безпеки життєдіяльності
Драбич Н.М.
член комісії
математика

07.06.10
900

каб. № 43
9-Б

Математика
(письмово)

Литвиненко Н.В.
голова
заступник директора з НВР
фізика
Левченко О.Є.
вчитель
математика
Леонова Н.В.
член комісії
фізика, природознавство

07.06.10
900

каб. № 45
9-В

Математика
(письмово)

Кулішенко П.В.
голова
заступник директора з НВР
хімія , біологія
Балуш С.І.
член комісії
математика, інформатика,економіка
Рябоконь В.І.
член комісії
географія

10.06.10
900

каб. № 45
9-Б

Географія

(усно)
Корнієнко С.В.
голова
заступник директора з НВР
історія, світова художня культура
Васильєва М.Ф.
вчитель
географія
Рябоконь В.І.
член комісії
географія

   11.06.10
900

каб. № 45
9-А

Біологія

(усно
Майборода Т. О.
голова
заступник директора з НВР
інформатика,астрономія
Кулішенко П.В.
вчитель
хімія , біологія
Савчук С.Л.
член комісії
хімія , біологія

11.06.10
900

каб. №24
9-В
Декоративно –прикладне
мистецтво
Литвиненко Н.В.
голова
заступник директора з НВР
фізика
Євлампієв С.В.
член комісії
худ. обробка металу
Димова В.Б.
худ. обробка тканини
Кузнєцова Г.В.
худ. розпис
Кисличенко Н.Г.
моделювання та конструювання одягу
Рассолов О.Б.
худ. обробка деревини
Верстіна В.В.
худ. кераміка

14.06.10
900

каб. № 45
9-В

Географія

(усно)
Корнієнко С.В.
голова
заступник директора з НВР
історія, світова художня культура
Васильєва М.Ф.
вчитель
географія
Рябоконь В.І.
член комісії
географія

15.06.10
900

каб. №24
9-А

Декоративно –прикладне
мистецтво

Литвиненко Н.В.
голова
заступник директора з НВР
фізика
Євлампієв С.В.
член комісії
худ. обробка металу
Димова В.Б.
худ. обробка тканини
Кузнєцова Г.В.
худ. розпис
Літкова А.В.
худ. соломоплетення
Верстіна В.В
худ. кераміка
Кушнір Є.В..
моделювання та конструювання одягу

    15.06.10
900

каб. № 45
9-Б

Біологія

(усно)
Майборода Т. О.
голова
заступник директора з НВР
інформатика,астрономія
Кулішенко П.В.
вчитель
хімія , біологія
Савчук С.Л.
член комісії
хімія , біологія

 

С    К    Л    А    Д
комісій з державної підсумкової атестації  у 11-х класах
Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел,
експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня
«Академія дитячої творчості» на 2009-2010 навчальний рік

Дата

час
Клас
Предмет
Склад комісії
Посада
Предмет який викладає
1
2
3
4
5
6
7

11.05.10
9.00

каб. № 38
11 -А

Українська мова

(письмово)
Вербицька С.М.
голова
заступник директора з НВР
початкові класи
Бойко- Кузьміна О.І
член комісії
укр. мова і література  
Новікова О.В.
член комісії
укр. мова і література

11.05.10
900

каб. № 39

 

11 –Б

Українська мова

(письмово)
Матвєєва Г.Д.
голова
директор
розвиток творчої особистості
Юргенсон М. О.
вчитель
укр. мова і література
Климова Ю.В.
член комісії
укр. мова і література

14.05.10
900

каб. №38
11 -А

Історія України

       
(письмово)

 

Майборода Т.О.
голова
заступник директора з НВР
інформатика,астрономія
Коваленко О.П.
вчитель
історія,людина і світ
Кучерук С.І.
член комісії
історія, право,етика

    14.05.10
900

   
каб. №39
11-Б

Історія України

       
(письмово)

 

Кулішенко П.В.
голова
заступник директора з НВР
біологія,хімія
Корнієнко С.В.
член комісії
історія,світова художня культура,естетика
Кузнєцова І.Д.
член комісії
англійська мова

18.05.10
900

каб. №15

11-А,Б

Декоративно –прикладне
мистецтво

(худ. обробка  металу)

(письмово)
Кулішенко П.В.
голова
заступник директора з НВР
біологія,хімія
Євлампієв С.В.
член комісії
худ. обробка металу
Кузнєцова Г.В.
худ. розпис

18.05.10
900

каб. №17

11-Б

Декоративно-приклад-
   не мистецтво(худ. обробка  деревини)
  (письмово)

       

 

Майборода Т. О.
голова
заступник директора з НВР
фізика,астрономія
Рассолов О.Б.
вчитель
худ. обробка деревини
Сівченко В.М..
член комісії
худ. обробка деревини

18.05.10
900

каб. №31

11-А

Декоративно-приклад-
       не мистецтво
(худ. обробка тканини)

(письмово)

 

       

 

Брєднєва О.В.
голова
заступник директора з НВР
театральне мистецтво
Димова В.Б.
вчитель
худ. обробка тканини
Павленко Г.П..
член комісії
худ. обробка тканини

18.05.10
900

каб. №29

11-А,Б

Декоративно-приклад-
       не мистецтво
        (худ. розпис)

(письмово)

 

Корнієнко С.В.
голова
заступник директора з НВР
історія,світова художня культура
Гончарук О.В.
вчитель
худ. розпис
Гончарук Я.Г.
член комісії
худ. розпис

18.05.10
900

каб. №20

11-А,Б

Декоративно-приклад-
       не мистецтво
     (худ. кераміка)

(письмово)

 

Литвиненко Н.В.
голова
заступник директора з НВР
фізика
Кіріченко Л.М
вчитель
худ. кераміка
Верстіна В,В.
член комісії
худ. кераміка

18.05.10
900

каб. №28
11-А,Б

Декоративно-приклад-
        не мистецтво
  (моделювання та кон-
     струювання одягу)

(письмово)

 

Матвєєва Г.Д.
голова
директор
розвиток творчої особистості

Кушнір Є.В.

вчитель
моделювання та конструювання одягу

Кисличенко Н.Г.

член комісії
моделювання та конструювання одягу